SOĞUK ZİNCİR
SOĞUK ZİNCİR

Hammaddelerin et ürünlerine dönüşmesi +4 derecelik bir ortamda gerçekleşir. Çiftliket’in üretim tesislerinde uygulanan gıda üretimi ve hijyen kontrol programları, veteriner hekimler denetiminde ve uluslararası standartlardadır. Kalite departmanı, üretim personelini sürekli olarak eğitime tabi tutar. Üretim aşamaları, insan sağlığını etkileyecek olumsuz şartların kontrol altında tutulmasını sağlayan ve bu noktaları tanımlayan HACCP kuralları çerçevesinde düzenlenmiştir.

Ürünlerin işlenmesi ve muhafaza edilmesi kadar, sevkiyat aşamasıda son derece önemlidir. Ürünler teknolojinin son imkânları ile donatılmış frigorifik -18°C araç filosu ve bu konuda özel olarak eğitilmiş personel tarafından soğuk zincir muhafaza edilerek tüketim noktalarına ulaştırılır. Böylece ürünün görünümü ve lezzetinin yanı sıra sağlık koşullarının da korunmasını sağlanır. 

Çiftliket toplu tüketim sektöründe kaliteli ve sağlıklı et ihtiyacını karşılamaya çalışmaktadır. Dondurulmuş ürünler ile  taze paketlenmiş etlerden oluşan bu ürün grubunda özenle üretilen etler; Çiftliket kalite ve güvencesiyle sizlere ulaştırılır.